Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Lek. Stom. Żanetta Młyńska-Prusińska


17Swoją karierę zawodową rozpoczęłam po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004 roku, gdzie uzyskałam dyplom lekarza stomatologa. Tam też zdobywałam pierwsze szlify zawodowe pod okiem specjalistów. Uczestniczyłam w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących nowoczesnych metod leczenia. Stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie ortodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki.

W 2013 r.ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej na prestiżowym Uniwersytecie we Włoszech (Siena), gdzie uzyskałam tytuł Master of Prosthodontics. Moją pasją zawodową jest ortodoncja, dlatego też systematycznie i z chęcią uczęszczam na liczne wykłady i sympozja naukowe pod patronatem światowej sławy ortodontów. Zdobyta wiedza połączona z szeroką praktyką pozwala mi na stosowanie najlepszych technik w leczeniu najmłodszych jak i dorosłych pacjentów.

 

Lek. Stom. Marek Janik


Dyplom z tytułem lekarza dentysty uzyskałem w 2012 r.

Wykonuję zabiegi z dziedziny stomatologi zachowawczej,stomatologi estetycznej czy protetyki.Moje główne zainteresowania z zakresu stomatologii to endodoncja mikroskopowa oraz chirurgia stomatologiczna.Nieustannie poszerzam swoją wiedzę jak i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii.

Niezmiernie ważny dla mnie jest dobry kontakt z pacjentem jak i satysfakcja z leczenia.

 

Lek. Stom. Magdalena Kozyra


Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2014r. rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Moją pasją zawodową jest nowoczesna stomatologia, a przede wszystkim jej możliwości terapeutyczne i estetyczne, które pozwalają na tworzenie pięknych i zdrowych uśmiechów. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, leczenia endodontycznego pod mikroskopem oraz protetyki stomatologicznej. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę tak by swoim pacjentom, dorosłym jak i dzieciom zapewnić profesjonalną opiekę, najwyższą jakość i komfort przeprowadzonych zabiegów.

 

Lek. Stom. Leszek Stróżyk


Moją pasją zawodową jest chirurgia stomatologiczna a zwłaszcza implantologia. Wykonuję zabiegi chirurgiczne z zakresu implantacji,sterowanej regeneracji tkanek oraz periodontologii.Swoje umiejętności zdobyłem w renomowanych ośrodkach implantologicznych min. w Niemczech,Hiszpanii, Austrii.

 

Lek. Stom. Izabela Chodnikiewicz


Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2012 r.

Zajmuję się stomatologią zachowawczą,endodoncją, protetyką, chirurgią stomatologiczną. Szczególnie lubię pracę z mikroskopem. Swoją wiedzę w różnych dziedzinach aktualizuję na wykładach, sympozjach i konferencjach stomatologicznych. Zapraszam na wizytę dorosłych i dzieci, tych oswojonych z dentystą, ale również mających obawy przed leczeniem.

 

Higienistki stomatologiczne


  • Barbara Kędzierska
  • Mira Wdowicka

Zapraszamy do naszego gabinetu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 20.00